Prihlásenie

14

ROKOV SKúSENOSTÍ

 

ServisServisné zákazky prijímame a vydávame osobne na predajni.

Mnohoročná prax ukázala, že nie je možné zaslať bicykel na servis ani ho prevziať zo servisu špedičnou službou.

V prípade záujmu o vyzdvihnutie bicykla, je možné toto dohodnúť emailom alebo telefonicky priamo s nami.

Vzhľadom na nevyhnutnosť obhliadky bicykla mechanikom a následnom nevyhnutnom jednoznačnom dohovore sa so zákazníkom na rozsahu a cene opráv odporúčame dovezenie bicykla osobne majiteľom, nie treťou osobou (v prípade vyzdvihnutia bicykla našim servisným technikom prebehne dohoda na mieste vyzdvihnutia). Taktiež jeho vyzdvihnutie zo servisu je vhodné riešiť osobne - mechanik Vám vysvetlí prevedené práce a použité diely, prípadne odporučí ďalší postup v budúcnosti (platí to isté ako pri vyzdvihnutí).

Venujte prosím pozornosť niekoľkým základným radám ohľadom starostlivosti o Váš bicykel:

Prosíme, najneskôr do dvoch týždňov od nákupu (alebo pri prvých príznakoch problémov) sa dostaviť na záručnú kontrolu k svojmu predajcovi. Tento úkon musí byť potvrdený v záručnom liste, inak prípadné závady nebudú považované za záručné vady (podmienka výrobcu). Rovnako je nutné absolvovať nasledovné predpísané platené servisné prehliadky. Vzhľadom na to, že údržba moderného bicykla vyžaduje špeciálne náradia a prípravky, doporučujeme Vám zveriť ju nášmu servisu a odborne vyškoleným zamestnancom.

-V ŽIADNOM PRÍPADE NEPOUŽÍVAJTE K ČISTENIU BICYKLA TLAKOVÝ PRÍSTROJ na čistenie (tzv. wapku). Jej jediné použitie bude znamenať prienik vody do všetkých točivých a klzných častí, ich následnú koróziu a zničenie ložísk, celého orecha aj laniek v bowdenoch. Odporúčame k umytiu bicykla použiť vodu zo záhradnej hadice (tlak), resp. nízkotlakový čistič určený na umývanie jemných povrchov, vedro s vodou a čistiace prostriedky na to určené.

Odporúčame Vám nezaháľať s vykonaním predsezónnej prípravy bicykla. ODPORÚČAME DO KONCA FEBRUÁRA! Počítajte s veľkou vyťaženosťou servisu pred a počas sezóny. Servis začiatkom marca, apríla môže znamenať čakaciu dobu až 14 dní.

Servisný tím TREK – Chrisbbery sport :)

Partneri